مسکن

احداث بیش از ۳۵۰۰ واحد مسکن محرومین از ابتدای دولت تاکنون

ایسنا/خوزستان معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خوزستان از احداث بیش از ۳۵۰۰ واحد مسکونی محرومین از ابتدای دولت تاکنون در استان خبرداد.

محمد خانچی امروز ۲۱ فروردین ماه در نشست بررسی و رفع موانع مسکن محرومین که در محل سالن جلسات این معاونت برگزار شد، با اشاره به تاکیدات امام راحل و رهبر انقلاب در خصوص ساخت مسکن برای مستضعفان و محرومین اظهار کرد: با توجه به نگاه دولت سیزدهم به مسکن و خدمت‌رسانی به محرومین، از ابتدای دولت تاکنون بیش از ۳۵۰۰ واحد مسکونی محرومین احداث و واگذار شده و هم اکنون بیش از ۲۷۰۰ واحد مسکونی ویژه محرومین در شهرهای مختلف استان در حال ساخت است.

به گزارش ایسنا، وی با بیان اینکه بهبود بخشیدن به وضعیت بافت‌های فرسوده در استان با توجه به شرایط موجود نیازمند کار جهادی است، افزود: تشکیل ستاد بازسازی توسط بنیاد مسکن در برخی از مناطق از جمله بندر امام و… از جمله اقداماتی است که در استان برای بهبود وضعیت بافت فرسوده در حال انجام است.

خانچی با اشاره به اقدامات انجام شده برای صدور سند مالکیت ساختمان‌های فاقد سند رسمی در مناطق کم برخوردار عنوان کرد: در راستای قانون تعیین تکلیف وضعیت ثبتی اراضی و ساختمان‌های فاقد سند رسمی، برای ساکنان محله ملاشیه سند مالکیت رسمی صادر می‌شود و امیدواریم در آینده نزدیک شاهد این اقدام در مناطق محروم و کم برخوردار سطح استان باشیم.

انتهای پیام

منبع : خبرگزاری ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


نوشته های مشابه