مسکن

احداث ۴۰ واحد مسکونی برای نیازمندان در روستاهای شهرستان اراک

ایسنا/مرکزی فرمانده سپاه ناحیه اراک گفت: در سال جاری بنا بود به همت بسیج سازندگی اراک، ۴۰ منزل مسکونی برای نیازمندان در روستاها ساخته شود که تاکنون ۲۹ منزل تکمیل و مابقی تا پایان سال تحویل داده خواهد شد.

سرهنگ محمد مهجوری، ۲۸ آبان در حاشیه افتتاح طرح‌های اجرا شده توسط سپاه ناحیه اراک در جمع خبرنگاران اظهار کرد: به منظور آبرسانی به بخش کشاورزی و آب شرب به روستاهایی که با کمبود آب مواجه هستند در سال جاری  ۹ استخر ذخیره آب ساخته شده است.

فرمانده سپاه ناحیه اراک افزود: به مناسبت هفته بسیج، پروژه‌های استخر ذخیره آب در روستای نورعین به مبلغ ۶۰۰ میلیون تومان و ساخت استخر ذخیره آب و جدول گذاری به طول ۵۰۰ متر در روستای قاسم آباد و ساخت استخر ذخیره آب در روستای دینه کبود، امروز افتتاح شد.

احداث ۴۰ واحد مسکونی برای نیازمندان در روستاهای شهرستان اراک

وی با بیان اینکه این طرح‌ها با مشارکت اهالی روستا، جهاد کشاورزی و بسیج سازندگی احداث شده است، گفت: سپاه ناحیه اراک در سال ۱۴۰۲ برای اجرای طرح‌های محرومیت زدایی ۱۵ میلیارد ریال هزینه کرده است.

به گزارش ایسنا، به مناسبت هفته بسیج، جشنواره روستاآباد در روستای قاسم آباد اراک برگزار شد که برپایی غرفه‌های اقتصاد مقاومتی، مشاوره حقوقی و قضایی، کلینیک سیار دامپزشکی و اجرای مسابقات بومی و محلی از جمله بخش‌های این جشنواره بود.

انتهای پیام

منبع : خبرگزاری ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


نوشته های مشابه