گردشگری

اختصاص ۲۰ میلیارد تومان برای محور گردشگری شال-ماجولان-ماسوله

میرغنی نظری در گفت‌وگو با خبرنگار مهر، اظهار کرد: این مسیر گردشگری می‌تواند بستر انتقال مسافران و گردشگران را از منطقه زیبای ماسوله به استان اردبیل به ویژه سرعین فراهم کند که بهسازی و مناسب‌سازی این مسیر گردشگری بسیار ضروری و حیاتی است.

وی تصریح کرد: با تعامل و همکاری نمایندگان استان گیلان در مجلس شورای اسلامی، مقرر شد تا در هفته آینده پیگیری‌ها برای تأمین اعتبار مورد نیاز با هدف بهسازی و مناسب‌سازی این مسیر انجام شود تا ۱۲ کیلومتر محور اتصالی از خلخال به ماسوله و محدوده استان گیلان به شکل مناسب فضای ورود گردشگران را مهیا کنند.

نماینده مردم خلخال و کوثر در مجلس شورای اسلامی گفت: البته قرار شد تا ۱۵ میلیارد تومان اعتبار دیگر نیز در این مسیر از طریق سازمان راهداری تأمین شود تا محور گردشگری شال – ماسوله – ماجولان فرصت حضور گردشگران و مسافران را از این مسیر مهیاتر کنند.

نظری افزود: ۱۲ کیلومتر در محدوده استان اردبیل به ویژه خلخال به سمت ماسوله شرایط بهتری پیدا کرده و امیدواریم در ادامه این مسیر هفت کیلومتر باقیمانده نیز مورد مرمت، بهسازی و آسفالت‌ریزی قرار گیرد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود خاطرنشان کرد: علاوه بر ارتقای شاخص‌های راه دسترسی مناسب در این مسیر، مقرر شد تا با همکاری شرکت گاز گازرسانی به روستاهای این مسیر نیز انجام شود تا اهالی این روستاها بتوانند شرایط مناسب زندگی را به ویژه در ایام فصل سرد سال مهیا ببینند.

نماینده مردم خلخال و کوثر در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: تلاش ما بر این است تا در این مسیر گردشگری شرایطی را مهیا کنیم تا گردشگران بدون دغدغه بتوانند سفری ایمن و جذاب را از ماسوله به سرعین و بالعکس انجام دهند.

منبع : خبرگزاری مهر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه