اخبار فرهنگی و اجتماعی

الگوی نظام مردم سالاری دینی، مدرن‌ترین الگوی حکومتداری در دنیاست

ایسنا/بوشهر عبدالرحیم افروغ گفت:الگوی نظام مردم سالاری دینی، مدرن‌ترین الگوی حکومتداری در دنیاست که این شیوه را امام خمینی(ره) با علم ، اطلاع و اشراف کامل بر تمام مدل های حکومت داری به دنیای امروز عرضه کردند.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر در جمع  فرماندهان،  مسئولین و کارکنان پایور منطقه جنوب، عنوان کرد:الگوی نظام مردم سالاری دینی را امام، متناسب با جدیدترین شیوه‌ها و اندیشه‌های حکومتداری و حکمرانی پیشنهاد دادند که یک ریشه در اسلام و مبانی اصیل اسلامی و یک ریشه در مسائل امروز داشت.

 مدیر کل فرهنگ و ارشاد با تاکید بر دعوت عموم در انتخابات ،تصریح کرد: امروز تمام همت دشمن برای این است که بتواند مردم را از نظام و صحنه انتخابات دور کنند تا مردم وارد صحنه های لازم تصمیم گیری برای نظام نشوند لذا تکلیف ما این نیست که خودمان  رای بدهیم، اینکه وظیفه قطعی ماست که بر ما واجب است اما تکلیف ما این است که یک ستاد مشترک حداکثری شویم.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی نیروی پدافند هوایی ارتش، وی در ادامه  ضمن گرامی‌داشت یاد و خاطر شهدا به ویژه شهدای ارتش و همچنین شهدای خدمت، خاطرنشان کرد:تک اصل مهم و جدی  که باعث عاقبت به خیری شهید رئیسی شد پایبندی به ولایت فقیه بود.

انتهای پیام

منبع : خبرگزاری ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


نوشته های مشابه