اخبار فرهنگی و اجتماعی

اورهال تجهیزات مجموعه‌های ورزشی تهران در ۱۴۰۲/ راه‌اندازی پارک آبی آزادگان توسط بخش خصوصی

مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران از تمرکز سازمان بر اورهال تجهیزات مجموعه های ورزشی در سال‌جاری خبر داد.

حسین اوجاقی در گفت‌وگو با ایسنا، در مورد آخرین وضعیت مجموعه های ورزشی شهرداری تهران با بیان اینکه از ۲۱۳ مجموعه ورزشی که تحت مدیریت مستقیم سازمان ورزش است حدود ۶۰ مجموعه ورزشی به دلیل فرسودگی و عدم قابلیت خدمات رسانی به مردم به دلیل حجم بالای خرابی و فرسودگی بسته شده بود، گفت: در سال گذشته هدف اصلی سازمان ورزش را ساماندهی این مجموعه های ورزشی با هدف بازگشایی مجدد قرار دادیم که حدود ۵۰ مجموعه ورزشی بازگشایی شد.

وی با بیان اینکه با توان بخش خصوصی،بودجه سازمان و کمک مناطق توانستیم این ۵۰ مجموعه ورزشی را اورهال و بازگشایی کنیم، افزود: در سال‌جاری یکی از برنامه های جدی سازمان ورزش شهرداری تهران، اورهال کردن تجهیزات و تأسیسات مجموعه های ورزشی فعال است.

اوجاقی با بیان اینکه در سال گذشته، شورای شهر بودجه ای را برای اورهال تجهیزات ورزشی پیش بینی نکرده بود اما در سال جاری، بودجه‌ای هر چند محدود در نظر گرفتند، گفت: سازمان ورزش با اتکا به بودجه مصوب و با برنامه ریزی مناسب نسبت به اورهال تجهیزات در سال‌جاری اقدام خواهد کرد.

وی در مورد سرانجام پارک آبی آزادگان با تاکید بر اینکه این مجموعه آبی در جنوب تهران، سالهاست که غیر فعال است، اظهار کرد: پارک آبی آزادگان یکی از کلان پروژه های سازمان ورزش است که تجهیزات آن نیز نیاز به اورهال دارد؛ اما ما این مجموعه آبی را بعنوان یک پروژه نیازمند حضوربخش خصوصی، به سازمان سرمایه گذاری شهرداری تهران معرفی کردیم  و منتظر هستیم تا مسائل مربوط به سند و اسناد مالکیت آن حل شود و تعاملات خوبی با سازمان سرمایه گذاری داریم تا پارک آبی آزادگان مورد توجه بخش خصوصی قرار گیرد.

اوجاقی ادامه داد: اورهال تجهیزات پارک آبی آزادگان به اعتبار زیادی نیاز دارد و این عدد از توان سازمان ورزش خارج است به همین دلیل حتما باید بحث جذب مشارکت بخش خصوصی را داشته باشیم.

انتهای پیام

منبع : ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه