موبایل و تبلت

ثبت ۲۰ فقره موبایل قاپی توسط ۲ سارق

به گزارش خبرگزاری مهر، سرهنگ محمد قاسم طرهانی بیان داشت: فروردین ماه سال جاری عملیات کلانتری ۱۴۰ باغ فیض در حال گشت زنی در محدوده بلوار ابوذر تهران به راکب و ترک نشین یک دستگاه موتورسیکلت با پلاک مخدوش، مشکوک و موتورسواران را تحت مراقبت‌های ویژه پلیسی قرار می‌دهند.

وی گفت: متهمان در همین حین با موتورسیکلت به سرعت به سمت خانمی که در خیابان در حال استفاده از تلفن همراه خود بود مراجعه و تلفن همراه وی را ربوده و به سرعت از محل متواری شدند.
این مقام انتظامی به اقدامات پیش دستانه پلیس و آمادگی هر چه تمام تر مأموران کلانتری اشاره کرد و گفت: با اعلام مشخصات متهمان به سایر گشت‌های انتظامی و ایجاد طرح مهار، و تعقیب و گریز موتورسیکلت آغاز و موتورسیکلت متهمان پس از برخورد با شهروندی که منجر به مصدوم شدن وی شد متوقف شد.

سرهنگ طرهانی ادامه داد: متهمان موتورسیکلت را رها و اقدام به فرار به صورت پیاده کردند که مأموران با شگردهای پلیسی متهمان را زمین گیر و دستگیر کردند و در بررسی‌های بیشتر از کوله پشتی یکی از متهمان ۶ دستگاه ضبط خودروی مسروقه که در روز گذشته سرقت کرده بودند کشف شد با انتقال متهم به مقر پلیس مشخص شد متهمان دارای سوابق متعدد در امر سرقت محتویات خودرو و موبایل قاپی می‌باشند.

وی ادامه داد: متهمان ۲۲ و ۲۶ ساله در تحقیقات اولیه به جرم خود و ۲۰ فقره سرقت مشابه با همکاری معترف شد که در این خصوص شناسایی مال باختگان در دستور کار کلانتری ۱۴۰ باغ فیض قرار گرفت و متهمان بهمراه پرونده تحویل مراجع قضائی شد.

منبع : خبرگزاری مهر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه