اخبار اقتصادی

خزایی: حضور مردم با هر سلیقه‌ای در پای صندوق رای مهم است

نماینده مردم ورامین و پیشوا در مجلس شورای اسلامی گفت: حضور مردم با هر سلیقه‌ای در صحنه انتخابات و رای دادن به هر چهره و شخصیتی با هر گرایشی اوج همکاری و تعامل مردم با نظام است.

علی خزایی در گفت‌وگو با ایسنا، با تاکید بر ضرورت مشارکت حداکثری مردم در انتخابات ریاست جمهوری، بیان کرد: مهم ترین موضوع برای نظام جمهوری اسلامی ایران عقبه و پشتوانه اجتماعی است. هر چقدر مردم در کنار انقلاب و نظام باشند، استحکام نظام بیشتر خواهد شد. این حضور مردم برای ما امر راهبردی و تعیین کننده است. یکی از مواردی که جلوه حضور مردم است، بحث انتخابات است و پشتوانه و عقبه جمهوری اسلامی ایران در بزنگاه انتخابات در دید جهانیان قرار می گیرد.

وی در ادامه اظهار کرد: حضور مردم با هر سلیقه ای و رای دادن به هر چهره و شخصیتی با هر گرایشی اوج همکاری و تعامل مردم با نظام است. مهم نیست که مردم به چه شخصیت و چه گرایش و چه تفکری رای می دهند. مهم این است که مردم جمهوری اسلامی را دوست داشته و در انتخابات شرکت خواهند کرد. حضور حداکثری مردم پای صندوق رای اولویت اول ما است. اینکه به مردم به چه گرایشی رای دهند مهم نیست.

نماینده مردم ورامین و پیشوا در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: در فرهنگ ملی و دینی ما همه مردم و همه شخصیت ها باید صداقت داشته باشند. کسی که نامزد ریاست جمهوری می شود باید رجل مذهبی و سیاسی باشد. یکی از ضروری ترین و مهم ترین ویژگی های مذهبی بودن، صادق بودن است. نامزد ریاست جمهوری باید از همه صادق تر باشد. هم با خودش و هم با مردم.

خزایی در پایان تاکید کرد: وعده های کاندیداها نیز نباید فضایی و غیرواقعی باشد. بلکه وعده ها باید قابلیت عملیاتی شدن و اجرا داشته باشند. باید بتوان وعده ها را محقق کرد. نامزدها باید وعده هایی به مردم ارائه کنند که اگر رئیس جمهور شدند بتوانند به آن وعده ها عمل کنند. نامزدهای ریاست جمهوری اسلامی ایران غیر از وعده صادق نباید وعده دیگری بدهند.

انتهای پیام

منبع : خبرگزاری ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


نوشته های مشابه