خودرو

فنر قیمت خودروهای سایپا در رفت +جدول

به گزارش اقتصادنیوز؛ رشد قیمت محصولات سایپا امروز همراستا با نرخ دلار شد؛ به طوریکه سایپایی‌ها با افزایشی ۳ تا ۱۲ میلیون تومان در بازار قیمت‌گذاری شدند و دلار هم رشد عجیب قیمت را ثبت کرد. به گفته فعالان بازار خودرو رشد قیمت خودرو در بازار موجب شد تا   «کوییکR » با افزایش ۱۲ میلیونی در بازار رکورد رشد قیمت در میان محصولات سایپا را به خود اختصاص دهد.

قیمت محصولات سایپا در بازار

خودروهای «شاهین»، «کوییکR » ، «کوییک معمولی»، «تیبا صندوقدار»، «تیبا۲ معمولی» و «ساینا» محصولاتی هستند که امروز مورد ارزیابی قرار گرفتند.

قیمت «شاهین» امروز در بازار ۵۶۵ میلیون تومان شد و رشد ۸ میلیونی داشت. ارزیابی بازار نشان دهنده آن است که امروز «ساینا» هم با رشد ۵ میلیونی در بازار ۳۲۹ میلیون تومان قیمت‌ خورد.

از سوی دیگر رصد بازار خودرو نشان دهنده آن است که در میان خانواده کوییک هم امروز «کوییکR» در بازار ۳۳۳ میلیون تومانی شد و رشد ۱۲ میلیونی را ثبت کرد و «کوییک معمولی» هم در بازار ۳۳۰ میلیون قیمت خورد و رشدی ۵ میلیونی داشت.

اما در میان خانواده تیبا، امروز «تیبا صندوقدار» در بازار با افزایش ۳ میلیون تومانی داشت و ۳۲۴ میلیون قیمت گذاری شد و «تیبا ۲ معمولی» هم افزایش۶ میلیونی داشت و در بازار ۳۲۸ میلیون تومان دست به دست شد.

سایپا 26

منبع : اقتصادنیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *