کتاب

مسابقه بزرگ کتابخوانی به مناسبت شهادت امام علی (ع)+ جوایز ویژه

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، علاقه مندان برای شرکت در مسابقه کتاب‌خوانی ولادت حضرت علی (ع) می‌توانند کتاب سیری در نهج البلاغه، اثر ماندگار شهید آیت‌الله مرتضی مطهری را مطالعه نموده و از تاریخ ۱۰ فروردین ماه لغایت ۳۱ فروردین ۱۴۰۲ به سوالات مسابقه پاسخ دهند.

شرکت در مسابقه و پاسخ به سوالات از طریق صفحه مسابقه در سایت انتشارات صدرا (مرکز نشر آثار استاد شهید مطهری) انجام خواهد شد.

لازم به ذکر است که شرکت در این مسابقه برای تمامی علاقه‌مندان رایگان و بدون هزینه است.

همچنین علاقه مندان می توانند برای تهیه کتاب سیری در نهج البلاغه از سایت انتشارات صدرا اقدام نمایند و با ارسال رایگان در سراسر کشور دریافت نمایند. پس از تکمیل مراحل خرید، کتاب حداکثر ظرف ۳ روز کاری به خریداران در سراسر کشور تحویل داده خواهد شد. همچنین مطالعه این کتاب حدودا ۸ ساعت از زمان شما را به خود اختصاص می‌دهد.

مسابقه بزرگ کتابخوانی به مناسبت شهادت امام علی (ع)+ جوایز ویژه

جوایز مسابقه کتابخوانی شهادت امام علی (ع):

جوایز این مسابقه به سه بخش تقسیم می شود که از طرف انتشارات صدرا اهدا خواهد شد:

۱. سه نفر اولی که بالاترین امتیاز را کسب کنند:

نفر اول: ۳ میلیون تومان

نفر دوم: ۲.۵ میلیون تومان

نفر سوم: ۲ میلیون تومان

۲. شرکت کنندگانی که با دعوت از دوستان و اطرافیان خود، بیشترین آمار اطلاع رسانی را داشته باشند. جوایز این گروه عبارت است از:

سه نفر برتر، هر یک از نفرات ۲ میلیون تومان

۳. همچنین به ۳ نفر از بین تمامی افرادی که در این مسابقه شرکت نموده‌اند، به قید قرعه مبلغ ۱ میلیون تومان به هر یک اهدا خواهد شد.

برگزیدگان در این مسابقه در اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ در سایت انتشارات صدرا معرفی شده و جوایز خود را دریافت می‌کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر و پاسخ به سوالات خود می‌توانید به صفحه مسابقه در سایت انتشارات صدرا مراجعه نمایید.

۵۷۵۷

منبع : خبرآنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


نوشته های مشابه