کتاب

ناشران تا ۱۰ اردیبهشت برای نام نویسی در نمایشگاه کتاب فرصت دارند

امین کمالوندی مدیر کمیته ناشران داخلی سی‌وچهارمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران گفت: ثبت‌نام ناشران داخلی برای حضور در سی‌وچهارمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از ششم اسفندماه ۱۴۰۱ آغاز شد و تا پایان ساعت اداری روز یکشنبه ۱۴ اسفندماه ادامه داشت. خوشبختانه این دوره نیز با استقبال مناسب ناشران عزیز مواجه شد.

مدیر کمیته ناشران داخلی سی‌وچهارمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران افزود: این امکان و فرصت برای ناشران متقاضی حضور در سی‌وچهارمین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران فراهم شده است تا از امروز (پنجشنبه هفتم اردیبهشت) تا پایان روز یکشنبه (۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۲) با مراجعه به سامانه ثبت‌نام و حضور خود در این دوره از نمایشگاه را نهایی و مبلغ تعیین شده در آیین‌نامه را واریز کنند.

کمالوندی ادامه داد: فعالیت‌های آماده‌سازی مطابق زمان‌بندی از قبل تعیین‌شده پیش می‌رود و همکاران ما پس از مطالعات بسیار و بررسی همه جوانب به ایده‌های ساختاری جدیدی برای برپایی هرچه شکوه‌مندتر نمایشگاه کتاب تهران رسیده‌اند؛ ایده‌هایی که بر نیکی‌ها می‌افزایند و از نقص‌ها می‌کاهند. همه اهالی کتاب در ایران منتظر برپایی یک نمایشگاه متفاوت باشند.

سی‌وچهارمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران ۲۰ تا ۳۰ اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۲ در مصلای امام خمینی (ره) و همزمان به‌صورت مجازی در خانه ادبیات و کتاب ایران برگزار خواهد شد.

۵۷۵۷

منبع : خبر آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه