گردشگری

نهاوند آماده استقبال از میهمانان نوروزی می‌شود

ضرغام احمدوند در گفتگو با خبرنگار مهر بیان کرد: شهرستان نهاوند در حوزه گردشگری یکی از شهرستان‌های سرآمد در استان همدان است که باید نگاه ما به آن وسیع‌تر باشد، چرا که نهاوند در این حوزه امکانات زیادی داراست.

وی تصریح کرد: انتظار ما از مسئولین دستگاه‌های اجرایی این است که همه توان خود را در ایام نوروز بر روی شهرستان متمرکز کنند تا میزبان خوبی برای مسافرانی باشیم که به شهرستان نهاوند سفر خواهند کرد.

فرماندار نهاوند گفت: مسافران امسال زودتر از هر سال وارد شهرستان خواهند شد، ستاد خدمات سفر برای میزبانی مسافران نوروزی و زیباسازی سیمای شهری و مسیرهای گردشگری در شهرستان آمادگی داشته باشند.

احمدوند با اشاره به محدودیت‌های کرونایی در گذشته و راکد ماندن کسب و کارها در شهرستان افزود: در ایام کرونا بسیاری از کسب و کارها مانند گردشگری دچار آسیب شده‌اند شرایط ایجاد میزبانی در شهرستان وجود نداشت ولی امسال با توجه به برداشتن محدودیت‌های کرونایی باید کمک کنیم تا با برنامه ریزی دقیق‌تری شاهد مسافرانی بیشتری در سطح شهر باشیم.

وی افزود: بسته‌های فرهنگی برای معرفی جاذبه‌های توریستی نهاوند در اختیار مسافران و گردشگران شهرستان قرار گیرد.

احمدوند با اشاره به ظرفیت‌های گردشگری شهرستان نهاوند افزود: یکی از شاخصه‌های مهم در توسعه نهاوند موضوع گردشگری است، امسال می‌توان خدمات بهتری برای سرابهای نهاوند، خانه‌های بوم گردی، سفره خانه‌ها و مکان‌های توریستی نهاوند در نظر گرفت، و ضروری است در این زمینه از هیچ‌گونه تلاشی برای وسیع‌تر کردن آن دریغ نکنیم.

وی تأکید کرد: پاکسازی ورودی و خروجی شهرها جمع آوری نخاله‌ها و یا فضولات حیوانی در مسیر راه‌ها پاکسازی پمپ بنزین‌ها، فعال بودن نانوایی‌ها و داشتن کشیک، بهداشت نمازخانه‌های بین راهی و نظارت بر فعالیت آنها اولویت کار شهرداران بخشداران و دهیاران باشد.

منبع : خبرگزاری مهر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه