مسکن

پیشرفت فیزیکی ۷۵ درصدی پروژه نهضت ملی مسکن هیدج

ایسنا/زنجان مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان گفت: پروژه نهضت ملی مسکن هیدج در چهار فاز ۹۶ واحدی، دو فاز ۸۰ واحدی و ۹۸ واحدی در حال ساخت است، به‌طور میانگین این پروژه‌ها بیش از ۷۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارند.

رضا خواجه‌ای امروز (دوشنبه، ۱۰ اردیبهشت ماه) در جمع خبرنگاران اظهار کرد: رویکرد حمایتی برای تولید مسکن و ارتقای کیفیت ساخت و ساز با رعایت استفاده از مصالح استاندارد در اولویت است. علاوه بر اهمیت دادن به کمیت پروژه‌ها، استفاده از مصالح استاندارد و رعایت مقررات ملی ساختمان و مسائل فنی از سوی متخصصان و ناظران بنیاد مسکن در اجرای پروژه‌های نهضت ملی مسکن مد نظر قرار گرفته است‌.

وی از احداث ۳۸۰۰ واحد مسکونی در قالب طرح نهضت ملی در استان در سال ۱۴۰۳ خبر داد و گفت: اجرای موفق طرح نهضت ملی مسکن در شهرهای زیر ۱۰۰ هزار نفر جمعیت احداث ۲۵۰۰ واحد مسکونی در راستای  نهضت ملی مسکن از برخی فعالیت‌های این نهاد انقلابی است. 

او مشارکت بانک‌ها در ارائه تسهیلات و آورده به‌موقع متقاضیان را دو عامل مهم در واگذاری هرچه سریع‌تر پروژه‌های مسکن ملی دانست و بیان کرد: همه دستگاه‌های ذی‌ربط و خدمات‌رسان باید در فراهم کردن و ایجاد زیرساخت‌ها در اجرای پروژه‌های مسکن پای کار باشند تا پروژه‌ها به‌موقع به مردم واگذار شود.

مدیرکل بنیاد مسکن استان زنجان افزود: پیش‌بینی می‌کنیم تا پایان نیمه دوم امسال با پیگیری‌های جدی بنیاد مسکن و راه و شهرسازی بتوانیم تعدادی از واحدهای نهضت ملی مسکن را تکمیل کنیم و به متقاضیان تحویل دهیم.

انتهای پیام

منبع : خبرگزاری ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


نوشته های مشابه