مسکن

۲۰ هزار واحد مسکونی در طرح نهضت ملی مسکن در ‌ زنجان در دست ساخت است‌

ایسنا/زنجان مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان با بیان اینکه ۲۰ هزار واحد مسکونی در قالب طرح نهضت ملی مسکن در استان زنجان در دست ساخت است، گفت: اجرای این تعداد واحد مسکونی با این حجم بالا تلاش مضاعفی را می‌خواهد.

جعفر قزوینیان امروز(چهارشنبه ۵ اردیبهشت ماه) در آئین تکریم و معارفه معاونت‌های مسکن و ساختمان و توسعه مدیریت و منابع انسانی راه و شهرسازی استان زنجان بر لزوم وفاق و همدلی بین کارکنان تاکید کرد و افزود: در این شرایط کاری سخت و حساس با همدلی برنامه‌ها و کارها جلو می‌رود.

وی تصریح کرد: فشاری که شرایط اقتصادی به اقشار مختلف جامعه وارد می کند آثار آن در اداره کل راه و شهرسازی استان در فرآیند اجرای طرح نهضت ملی مسکن بسیار مشهود است.

مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان گفت: باید همه دست به دست هم داده و در این روزهای حساس پروژه‌های نهضت ملی مسکن را به خوبی اجرا کنیم.

قزوینیان تاکید کرد: تکریم ارباب رجوع یکی از اساسی‌ترین مولفه‌های مهم در نظام اداری است، با صبر و حوصله تکریم ارباب رجوع در دستور کار قرار گیرد.

او تصریح کرد: پیگیری امور کارها یکی از اصولی است که در کنار کیفیت و کمیت باید مورد تاکید همه کارکنان اداره کل راه و شهرسازی استان باشد.

وی با بیان اینکه ۲۰ هزار واحد مسکونی در قالب طرح نهضت ملی مسکن در استان زنجان در دست ساخت است، افزود: اجرای این تعداد واحد مسکونی با این حجم بالا، تلاش مضاعفی می خواهد.

انتهای پیام

منبع : خبرگزاری ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


نوشته های مشابه